שאלות נפוצות

מה השיטה שלך?
השיטה שלי היא שאין שיטה. אני מאמינה שכל אדם הוא עולם ומלואו וייחודי ועקב כך, אין שיטה אחת או תפריט אחד שמתאימים לכולם.

כל אחד ואחת זוכים להתאמה אישית של התפריט לסדר היום שלהם. התפריט נבנה במקום יחד עם המטופל ומתחשב באמונות שלו, באהבות שלו בעברו ובמצבו הבריאותי.

התוצאה המתקבלת מאפשרת לכם להמשיך וליהנות ממאכלים אהובים מבלי לסבול, לצד ידע ואחריות המגיעים עם בחירות שקולות. כך תוכלו להתמיד באורח חיים בריא ולא להתייחס לעבודה המאומצת שלכם כשינוי חד פעמי וחולף.
מה ה'אני מאמין' שלך?
ניסיוני האישי והמקצועי לימד אותי שתהליך הרזיה מחייב מוכנות אמיתית לשינוי בהרגלי החיים ועיצוב המחשבה הקשורה באכילה.

אני מאמינה שטרנד כזה או אחר של דיאטה הוא דבר זמני ובר חלוף ולכן, אני מכוונת בעבודה שלי איתך לשינוי אורח חיים בריא. לאט לאט בצעדים קטנים הרגלי התזונה הישנים שלך יפנו את מקומם להרגלים חדשים ובריאים יותר, בעזרתם תשיל את הקילוגרמים העודפים מבלי לסבול או להסתגף.

אל מול הקשיים, האילוצים והפיתויים בהם רווי תהליך ההרזיה והשמירה על המשקל אני מציעה מגוון שיטות וכלים המשלבים ידע מקצועי, ניסיון אישי וחוויתי, בהתאמה אישית לצרכים הייחודיים של כל אחד ואחת. לשינוי אמיתי באורח החיים.
במה שונה תכנית הדיאטה שלך מתוכניות דיאטה אחרות?
הדיאטה אצלי משלמת כלים מתחומים שונים שמסייעים להתמיד בדיאטה. היא מותאמת אישית לסדר היום של המטופל והיא מתמודדת עם נקודות החולשה של כל אדם המצוי בתהליך ההרזיה.

יתרה מכך, אני מלווה את מטופל באמצעות הטלפון במהלך השבוע בין פגישה ופגישה, ניתן להתייעץ איתי על בסיס יומי.
איך הגעת למקצוע הזה?
עד גיל 21 סבלתי מעודף משקל גדול ומהפרעת אכילה וניסיתי דיאטות ושיטות הרזיה רבות בהן רזיתי ועליתי הכל ואף יותר. בעקבות כך הלכתי ללמוד ולעסוק במקצוע התזונה.

נסיוני האישי והמקצועי תורמים להבנה עמוקה ומקיפה של כל האתגרים עימם מתמודדים הלקוחות שלי. הייתי שם, במקום שלהם, ובכל יום מחדש אני בוחרת לחיות באופן שהולם את אורח חיי, את אהבותיי ואת שאיפותיי. אני מבינה שמדובר בשינוי מן הפנים אל החוץ, וגאה ללוות את האנשים המדהימים והאמיצים שבוחרים בשינוי.
מה הכלל החשוב ביותר בדיאטה לדעתך?
הכלל החשוב ביותר לדעתי הוא שהדיאטה צריכה להתאים לאורח החיים שלך ולא להפך. רק בצורה הזו התזונה תהיה חלק מסדר היום שלך מבלי להכביד, יוטמע השינוי וההישגים ישמרו לאורך זמן. אני חושבת שמותר לאכול הכל ואין דבר כזה "אסור" בדיאטה. החוכמה היא המינון כמו בכל דבר בחיים....
במה שונה דיאטנית קלינית ממאמנת תזונה?
דיאטנים קליניים הם אנשי מקצוע שסיימו לימודי תואר ראשון בחוג למדעי התזונה באחד מבתי הספר לתזונה המוכרים בארץ. משך הלימודים הוא 3 שנים ובסיומם מוענק תואר ראשון במדעי התזונה Bsc Nutr.

בסיום הלימודים בוגרי התואר ממשיכים להכשרה מקצועית (סטאז') הנמשכת חצי שנה ומתקיימת באחד מבתי החולים בארץ ובקהילות הבריאות (קופות חולים וכו'). המסיימים בהצלחה את הסטאז' צריך לעמוד בבחינת רישוי בתזונה מטעם משרד הבריאות על מנת לזכרות בתעודת דיאטן קליני. רק בתום מסלול זה יכול לעסוק בתחום התזונה כדיאטן קליני במגזר הציבורי והפרטי.

מאמנים לתזונה / מאמנים לבריאות / תזונאים או נטורפתים מסיימים לימודים בבתי הספר לאימון או לתזונה טבעית. הלימודים בהיקף קטן משמעותית מלימודי תואר הראשון בתזונה ואינם מעניקים תעודת הסמכה של משרד הבריאות לעסוק בייעוץ תזונתי.
האם מומלץ לצרוך תוספי תזונה?
תוספי תזונה חשובים מאוד לאוכלוסיות העלולות לסבול מחסר שלהם. למשל צמחונים וטבעונים, נשים הרות ומיניקות, ספורטאים ועוד.

לפני שמחליטים לצרוך תוספי תזונה כדאי להתייעץ עם דיאטן קליני שיתאים לך את סוג התוסף ואת הכמות תוך התחשבות במצבך הבריאותי, ותוספי תזונה ותרופות שניטלים במקביל.
חדשות טובות
שרון גבריאל
24/9/2015

10 מפגשי ליווי ותמיכה

10 מפגשים במחיר מבצע מיוחד
מידע נוסף
שרון גבריאל
24/9/2015

סדנאות הרזייה

פרטים בקרוב
מידע נוסף
שרון גבריאל
24/9/2015

הופעות בתקשורת

פרטים בקרוב
מידע נוסף

לקוחות מספרים

קבוצה א' מקיבוץ מעגן מיכאל מספרת

קבוצה א' מקיבוץ מעגן מיכאל מספרת

קשה להאמין שאנו נפרדים ממך... נכנסנו כאילו להרפתקאה קצרת מועד... והתאהבנו. בשקט שלך.. בחיוך במקצועיות.. באישיות המוארת והקורנת...


לרדת במשקל, לאכול שפוי ולשמוח בלוק החדש... ולהתלהב מידיעותייך הרבות בכל פעם מחדש.


שרון את אדירה ומיוחדת, בעלת מקצוע בשיעור קומה המשלבת אישיות עם מקצועיות ודוגמא אישית והכל בחיוך וברוח טובה. כיף לצעוד איתך בדרך הזו הגם שהיא ארוכה ארוכה.
מידע נוסף
קבוצת אלבר

קבוצת אלבר

שרון מקצועית, אינטיליגנטית, והכי חשוב טובה במעשים ולא בדיבורים. ההבנה הרחבה שיש לשרון בתחום בנושא תזונה ואורח חיים נכון בשיתוף עם החוויה האישית והסיפור חיים שלה תורמים משמעותית להצלחה וסחיפה אחריה. נוצר חיבור מדהים בין שרון לבין אלבר.


בתחילת התהליך הייינו כולנו סקפטים אך כבר בפגישה הראשונה שרון הקסימה אותנו וליוותה באמצעות טיפים חשובים.


חשוב לציין ששרון היתה שם גם אחרי שעות הסדנא והיתה זמינה לכל הבנות בעת "משבר".
מידע נוסף
שרון גבריאל
054 6866577

בואו נדבר...

הודעתך נשלחה בהצלחה
אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום